Помогите пожалуйста вставить слова We often... We... ... Sometimes... I think it is... We don,t... We... But we often... And we... ... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А куда вставлять? Если предложения составить то вот We often walk in the park. we like to watch educational programs. sometimes I swear with your friends. I think this dress is very beautiful we do not like this cafe. but we often go here/ And we drink tea in this cafe.Если там был какой-то текст скинь в комментарии я тебе напишу