Помогите пожалуйста. замени слова местоимениями. Lulu's dollDad's computermy little sister's toysmy big brother's shool bagMum and Dad's bedroomthe children's plairoom

Помогите пожалуйста. замени слова местоимениями. Lulu's doll Dad's computer my little sister's toys my big brother's shool bag Mum and Dad's bedroom the children's plairoom
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Her doll His computer Her toys His school bag Their bedroom Their playroom