Помогите пожалуйста,дам 21 балов.Нужно срочно,очень срочно. 1)додаток 2)обставина 3)означення 4)прикладка А)Питай не старого,а БУВАЛОГО. Б)Захід СОНЦЯ мов кривава рана В)Ми приходим у світ ДЛЯ ЛЮБОВІ Г)За смерть СИЛЬНІШЕ лиш ко...

Помогите пожалуйста,дам 21 балов.Нужно срочно,очень срочно. 1)додаток 2)обставина 3)означення 4)прикладка А)Питай не старого,а БУВАЛОГО. Б)Захід СОНЦЯ мов кривава рана В)Ми приходим у світ ДЛЯ ЛЮБОВІ Г)За смерть СИЛЬНІШЕ лиш кохання Д)Сплять гори-ВЕЛЕТНІ під чорними буками. ПРОШУ ПОМОГИТЕ НУЖНО ГОТОВОЕ ЗА 2 ЧАСА .ТЕ СЛОВА ЧТО БОЛЬШИМ ШРИФТОМ,ТО КЛЮЧЕВЫЕ СЛОВА.НУЖНО СОЕДЕНИТЬ РЕЧЕННЯ С ДРУГОРЯДНИМИ ЧЛЕНАМИ РЕЧЕННЯ.ПРОШУ ПОМОГИТЕ.СПАСИБО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)Питай не старого,а БУВАЛОГО. 1додаток Б)Захід СОНЦЯ мов кривава рана 2означення В)Ми приходим у світ ДЛЯ ЛЮБОВІ 3обставина Г)За смерть СИЛЬНІШЕ лиш кохання Д)Сплять гори-ВЕЛЕТНІ під чорними буками. 4прикладка