Помогите пожалуйста,напишите русскими буквами английский текс,не перевод:larry:it"s sunny today!can we go in the boat nanny?nanny:of course! we"re on holiday!larry:look!i"m wearing my hat!lulu:oh chukles!take off your jacket!it...

Помогите пожалуйста,напишите русскими буквами английский текс,не перевод:larry:it"s sunny today!can we go in the boat nanny?nanny:of course! we"re on holiday!larry:look!i"m wearing my hat!lulu:oh chukles!take off your jacket!it"s hot today!larry:i love summer holidays lulu:i love boats nanny:yes this is a lovely holiday larry:oh no! what"s that? nanny:oh dear!it"s raining! lulu put on your gat lulu:nanny what can we do now?larry:nanny!look at our boat!lulu:oh nanny! help!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ларри: Итс санни тудэй! Кэн ви гоу ин зэ бот нанни? Нанни: оф коз! Виа он холидэй! Ларри: Лук! Айм вёнинг май хэт! Лулу: Оу, чаклс! Тэйк оф ё джекет! Итс хот тудей! Ларри: Ай лав самма холидэйс. Лулу: Ай лав ботс. Нанни: Ес зыс из э ловли холидэй Ларри: Оу, ноу!Вотс зэт? Нанни: Оу дэр! Итс рейнин! Лулу пат он ё гэт  Лулу: Нанни вот кэн ви ду нау? Ларри: Нанни! Лук эт ауа бот! Лулу: Оу Нанни!Хелп!