Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!!нужен план повести кайдашева сім'я.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Помогите пожалуйста!!!!!!!!!!! нужен план повести кайдашева сім'я.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Знайомство з сім'єю (Омелько Кайдаш, Маруся Кайдашиха, Карпо, Лафрін) 2. Корпо одружується на Мотрі. 3.Сварка з свекрухой і не вісткой. 4.Мотря народжує сина. 5.Корпо свариться із батьком. 6.Батько віділяє Карпоі і Мотрі кусок поля і кімнату. 7.Лаврін одружується на Милашкі. 8.Милашка свариться з свекрухой. 9.Батькові стало ще більше мерещатись чорти. 10. Милашка тікає до Київа. 11.Свекруха шукає невістку. 12.Милашка народжує дитину і вертається назад до Лавріна. 13. Батько помирає. 14. Сварка за поле і за грушу. 15. Груша зав`яла і всі помирились.