ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!Сформулюйте висновок: як ускладнення будови головного мозку пов'язане з ускладненням процесів життедіяльності хребетних тварини?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! Сформулюйте висновок: як ускладнення будови головного мозку пов'язане з ускладненням процесів життедіяльності хребетних тварини?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Під час еволюції тварини набували кращих інстинктів, у них змінювалась поведінка, розвивались органи чуття такі як органи зору, нюху, дотику та інші.Відповідно через ці зміни у мозку накопичувалось більше інформації і його об'єми також збільшувались.Мозок краще функціонував, виконував більш скадні задачі та робив життя тварин кращим.