Помогите пожалуйста!Срочно! You are going to write a letter (80 words) to your English pen-friend about your last holiday which you spent at the seaside with some of your classmates. The holiday was spoiled by several things. W...

Помогите пожалуйста!Срочно! You are going to write a letter (80 words) to your English pen-friend about your last holiday which you spent at the seaside with some of your classmates. The holiday was spoiled by several things. Write about them: - poor weather; - problems with accommodation, such as noise, dirty rooms and unfriendly staff; - arguments over what to do, such as sightseeing or sunbathing.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вы собираетесь написать письмо (80 слов) на ваш английский друг по переписке про ваш последний праздник, который вы провели на побережье с некоторыми из своих одноклассников. Праздник был испорчен на несколько вещей. Напишите о них: - плохая погода; - проблемы с размещением, такие как шум, грязные номера и неприветливый персонал; - споры о том, что делать, например, экскурсии или загорать.