Помогите пожалуйста!вставьте вместо точек слова 1)мен үйімді... 2)... ерекше жарық береді 3)Жатын бөлмеде... 4)қонақ бөлмедегі заттар... 5)... тұсқағаз жабыстыру керек 6)... талғаммен ойластыру керек 7) менің үйімді сәндеуге...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 не знаю 2 кун ерекше жарык береды 3жатын болмедемын 4конак болмедегы заттарды 5кабыргага тускагаз жапыстыру керек 6 акылды талгаммен ойластыру керек 7незнаю или н или .?не знаю вот все что смогла