Помогите пожалуйсто с домашним заданием по английскому!!! зарание спасибо!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Dohn. My name is Mikael. I'm eleven years old. I live in Pyatigorsk. I have got two sisters Emma and Caroline. Caroline's two years old. Caroline likes run, jump and play with me. Emma likes creep. After classes I go to home and do my homework. I haven't got time for games. In holydays I like play with sisters and walk with my friends.