Помогите пожалуйсто!!Казахский язык фонетический разбор слова фонетический разбор слова на казахском Қоршаған.Пожалуйстааа!!(напишите как характеризуется каждая буква Пожалустаа!):DD

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қоршаған 8 әріп 8 дыбыс 3 дауысты, 5 дауссыз Қ-дауыссыз, қатаң, тіл арты о-дауысты,жуан , ашық , еріндік р- дауыссыз,үнді , діріл  ш- дауыссыз, қатаң, тіл алды а- дауысты ,жуан , ашық , езулік ғ - дауыссыз ,ұяң, тіл арты а- дауысты жуан ашық езулік  н-дауыссыз үнді тіл ұшы дауыссыз