Помогите пож.ато завтра здавать а я ничего в етом не понимаю!!!задача 1У правильній трикутній піраміді кут між апофемами = 60 градусів.Знайти площу повної поверхні піраміди якщо сторона її основи = 4 см.задача 2Діагональ осьово...

Помогите пож.ато завтра здавать а я ничего в етом не понимаю!!! задача 1 У правильній трикутній піраміді кут між апофемами = 60 градусів.Знайти площу повної поверхні піраміди якщо сторона її основи = 4 см. задача 2 Діагональ осьового перерізу  циліндра = 10 см. а кут між діагоналями осьового перерізу який лежить проти діаметра основи  120 градусів.Знайти площу бічної поверхні циліндра
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а на русском напиши, решу