Помогите пожайлуста незнаю как решитьякий результат отримаємо,якщо: від суми віднімемо перший доданок; від зменшувального віднімемо різницю; до різниці додаємо від'ємник; від суми віднімемо другий доданок; від числа віднімемо ц...
Помогите пожайлуста незнаю как решить
який результат отримаємо,якщо: від суми віднімемо перший доданок; від зменшувального віднімемо різницю; до різниці додаємо від'ємник; від суми віднімемо другий доданок; від числа віднімемо це саме число
Ответ(ы) на вопрос:
1) 2 доданок
2)від'ємник
3)зменшуване
4)1 доданок
5)0