Помогите правильно прочитать по английски русскими буквами! dear ben thank you for video I LIKE it today is sunday i am writing a letter to you my dad is reading my mum and my grandma are making a pizza write soon
Помогите правильно прочитать по английски русскими буквами!
dear ben thank you for video I LIKE it today is sunday i am writing a letter to you my dad is reading my mum and my grandma are making a pizza write soon
Ответ(ы) на вопрос:
Деар бен сенк ю фор видео Ай Лайк ми тудей ис сандей Ай эм вритинг э леттер то ю май дед ис реадинг май мам энд май грендма а макинг э пица Райт сан