Помогите придумать предложения со словами " Віддаль , беззахисний , беззаконний ,відданний , віддих віддяка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дивлюсь я у безмежну віддаль поперед мене беззахисне цуценятко раніше світ був беззаконний у мене є відданний друг тепер у моїй подруги м*ятний віддих у нашого класу до вчителя української мови щира віддяка