Помогите придумать пьсьмо на английском почему я хочу посетить Лондон!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello , Dear! Thank you for your letter! It was verry interesting. That`s great, that you want to go China. And I want to visit London. I book ticket and room in five-star hotel. I want to relax a little bit and look after my Grandma! I promise you , I will send you photos after my trip. Love, Lusi!