Помогите прочестьmust,ungly,fun,sun,bus,hurry,mum;Dogs can jump.A cat can skip.But it can"t swim.Big pigs can"t run.Tom"s cat is funny.A duck can"t sing.Tricky isn"t angry.Tricky is merry.I am not angry.

Помогите прочесть must,ungly,fun,sun,bus,hurry,mum; Dogs can jump.A cat can skip.But it can"t swim.Big pigs can"t run.Tom"s cat is funny.A duck  can"t sing.Tricky isn"t angry.Tricky is merry.I am not angry.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
маст, агли, фан, сан, бас, хари, мам Догс кэн джамп. Э кэт кэн скип. бат ит кант свим. Биг пигс кант ран. Томс кэт из фани. Э дак кант син. Трики изнт энгри. Трики из мэри. Ай эм нот энгри.