Помогите прочитать на англ. яз. (напишите русскими буквами At the circus In the town, There's a very funny clown! The clown can run, And the clown can jump, Run and jump all day, Hey!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эт зэ сокэс, ин зэ тоун , зэрис э вэри фанни кловн! зэ кловн кэн ран , анд зэ кловн кан джамп ран анд олл дэй, хэй!
Гость
Эт зэ с сокэс ин зэ таун, зэрэс э вэри фанни клюн зэ клюн кун ран энд зэ клюн кун джамп ран энд джамп ол дэй, хэй