ПОМОГИТЕ ПРОЧИТАТЬ ПРАВИЛЬНО НА АНГЛИЙСКОМ Teddy On the floor lies tiny Teddy Half a paw is gone already. He is tattered, torn, and lame. Yet I love him just the same. The Aeroplane We shall build a plane and soar Over woodland...

ПОМОГИТЕ ПРОЧИТАТЬ ПРАВИЛЬНО НА АНГЛИЙСКОМ Teddy On the floor lies tiny Teddy Half a paw is gone already. He is tattered, torn, and lame. Yet I love him just the same. The Aeroplane We shall build a plane and soar Over woodland, sea and shore, Over woodland, sea and shore, And fly back to Mum once more.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Теди Он зе фло лайс тини теди Хаф э по ис гон олреди. Хи ис тэйтед, тон, энд лэйм Ет ай лав хим джаст зе сэйм Зе аэроплан Ви шел э плэн энд сэ Ове вудленд си энд шо Ове вудленд си энд шо Энд флай бэк ту мам уанс моо