Помогите  продолжить стихотворение  про спорт 3 КЛАСС:(Чтоб рифмовалось на английском).(4 строчки )   You can swim and play football , Hockey ,tennis ,basketball. You can jump  and you can run. You can have a lot of fun. ......

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I can skip the rope well, ski and skate   the whole day I can play a lot of games to be  strong and healthy  man