ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!!! Два мотоциклісти виїхали назустріч один одному з пунктів А і В.

ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!!! Два мотоциклісти виїхали назустріч один одному з пунктів А і В.Швидкість першого 43км/год, а другого - 47км/год. Яка відстань буде між ними через 2 години, якщо відстань між пунктами дорівнює 360км? Якщо в умові задачі не вистачає данних, доповни її.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 56+13=69 км/г (швидкість другого) 2) 56+69=125 км/г (загальна швидкість) 3) 125*4=500 км (відстань яку мотоциклісти подолали за 4 год) 4) 500+15=515 км ( відстань між пунктами) Відповідь 515 км