Помогите прошу!Скласти речення з фразеологізмами:"Бігти нечуючи ніг","Працювати не покладаючи рук",Сидіти згорнувши руки".Прошу помогите срочно до завтра,в голову нечего не приходит!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Артем дуже боявся грози, тому біг додому нечуючи ніг. Бабуся працювала весь день не покладаючи рук. Коли матуся прийшла додому, Сергій сидів згорнувши руки.
Гость
я бігла нечуючи ніг. я працювала непокладаючи рук аж до ранку. якщо сидіти згорнувши руки то нічого не вдасться.