Помогите пж как наяти фонитичну транскрипцію у словах 1.Україна 2.вечірка 3.піря 4.учениця 5.юрмаля 6.гіляя 7.сімя 8.телевізор

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна-(У к р а й і н а),вечірка-(в е ч" і р к а), пір"я-(п" і р" й а),учениця-(у ч е н и ц"а),юрмаля-(й у р м а л" а),гілля-(г" і л:"а),сім"я-(с" і м" й а),телевізор-(т е л е в" і з о р).
Гость
Україна [украйіна] вечірка [вечірка] пір'я - [п'ірйа] учениця [ученица] юрмаль [йурмал'] гілля - [г’іл’:á] сім’я [с'імйа] телевізор [телевізор] Задавали на уроці це завдання