ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО 45 БАЛОВ ДАЮ!!! 1) Розкрийте основний конфлікт трагедії Есхіла "Прометей закутий". 2) Які риси є визначальними в характері Прометея? 3) Яке розуміння призначення митця викладено в оді Горація " До Мельпомени"...

ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО 45 БАЛОВ ДАЮ!!! 1) Розкрийте основний конфлікт трагедії Есхіла "Прометей закутий". 2) Які риси є визначальними в характері Прометея? 3) Яке розуміння призначення митця викладено в оді Горація " До Мельпомени"? 4) Які символи використано в міфах троянського циклу? У чому полягає їхня роль?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
які символи використано в міфах троянського циклу ? Учому полягае їхня роль