Помогите раставить розподільні знаки Ти ж дивися Тарасику не бігай від діда.Не плачте мамо не треба і ви не журітся тату.Не стелись тумане не шумвть тополі.Розпрягайте хлопці конв та лягайте спочивать.Кораблі Шикуйтесь до походу!
Помогите раставить розподільні знаки
Ти ж дивися Тарасику не бігай від діда.Не плачте мамо не треба і ви не журітся тату.Не стелись тумане не шумвть тополі.Розпрягайте хлопці конв та лягайте спочивать.Кораблі Шикуйтесь до походу!
Ответ(ы) на вопрос:
Ти ж дивися ,Тарасику ,не бігай від діда.Не плачте,мамо, не треба ,і ви не журітся ,тату.Не стелись тумане ,не шумвть тополі.Розпрягайте ,хлопці ,конв та лягайте спочивать.Кораблі !Шикуйтесь до походу!