Помогіте раставіть знакі прыпынку 1)там на Палессі карані і таленту і лёсу 2)побач ляжау я Віцеу гармонік 3)Таня патэлефанавала праз некалькі дзен в суботу 4)у самай вышыні над галавою самотна кружыла невядомая птушка 5) я дау...

Помогіте раставіть знакі прыпынку 1)там на Палессі карані і таленту і лёсу 2)побач ляжау я Віцеу гармонік 3)Таня патэлефанавала праз некалькі дзен в суботу 4)у самай вышыні над галавою самотна кружыла невядомая птушка 5) я дауно з юнацтва пішу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Там, на Палессі, карані і таленту і лёсу... 2) Побач ляжаў яго, Віцеў, гармонік. 3) Таня патэлефанавала праз некалькі дзен, у суботу... 4) У самай вышыні, над галавою, самотна кружыла невядомая птушка. 5) Я даўно, з юнацтва, пішу.