Помогите, решить... Кто не понимает переводчик в помощь. Михайлик написав трицифрове число. Остання цифра цього числа 5. Добуток цифри сотень і цифри десятків у 25 разів менший від написаного числа. Яке число написав Михайлик?9...

Помогите, решить... Кто не понимает переводчик в помощь. Михайлик написав трицифрове число. Остання цифра цього числа 5. Добуток цифри сотень і цифри десятків у 25 разів менший від написаного числа. Яке число написав Михайлик? 9.    Марічка має 5 бамбукових паличок, довжина кожної з яких відповідно дорівнює 2см, 3см, 4см, 5см, 6см. З трьох паличок можна скласти трикутник (дивись малюнок). Скільки різних трикутників може скласти Марічка з цих паличок?                                     10.    Перше число Назара дорівнює 7. Він підносить його до квадрату і отримує 49. Знаходить суму цифр цього числа і додає до неї 1. Отримує число 14 (4+9+1=14). Це друге число послідовності чисел Назара. Щоб знайти наступне число послідовності, Назар підносить до квадрату попереднє число послідовності і до суми цифр результату додає 1. Знайдіть сьоме число послідовності Назара. 11.    Серед студентів, які зібралися на вечірку, нараховується понад 40% хлопців і понад 50% дівчат. Вкажіть найменшу з можливих кількість студентів, що зібралися на вечірку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Запишем число в виде суммы сотен, десятков и единиц а - количество сотен    b - количество десятков 100а +10b + 5 = 25*a*b    | :5 20a +2b +1 = 5ab ab = 4a +[latex] \frac{2}{5} b + \frac{1}{5} [/latex] b = 4 + [latex] \frac{2b+1}{5a} [/latex]      4  b= 7 --> a=1 Искомое число 175