Помогите решить плз) Два вантажі масами 3 кг і 5 кг лежать на гладенькому горизонтальному столі і зв’язані шнурком, який розривається при силі натягу 24 Н. Яку максимальну силу можна прикласти до вантажу масою 3 кг, до вантажу ...
Помогите решить плз)
Два вантажі масами 3 кг і 5 кг лежать на гладенькому горизонтальному столі і зв’язані шнурком, який розривається при силі натягу 24 Н. Яку максимальну силу можна прикласти до вантажу масою 3 кг, до вантажу масою 5 кг?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
надо F=mg
F= 3•9,8
F=5•9,8