Помогите решить задачу по математике.До свята другокласники зробили 35 писанок,першокласники-на 12 менше,а третьокласники -на 13 писанок більше,ніж другокласники.На скільки більше писанок зробили третьокласники,ніж першокласник...

Помогите решить задачу по математике.До свята другокласники зробили 35 писанок,першокласники-на 12 менше,а третьокласники -на 13 писанок більше,ніж другокласники.На скільки більше писанок зробили третьокласники,ніж першокласники?(Розвяжи задачу двома способами.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)35-12=23(писанок) першокласники 2)35+13=48(писанок)третьокласники 3)48-27=21 (писанок) больше 1)(35+13)-(35-12)=21 (писанок) больше