Помогите решить задачу пожалуйста За дві однакові порції морозива мама заплатила
Помогите решить задачу пожалуйста За дві однакові порції морозива мама заплатила15 грн. Скільки таких порцій морозива можна купити за 30 грн?
Ответ(ы) на вопрос:
За 15 грн -2 мороженого
значит за 30 грн можна купить 4 мороженого
Не нашли ответ?
Похожие вопросы