Помогите решить задачу с информатики пж!!!))Нужно написать программу. Дано значення двох моментів часу, які належать одній і тій же добі. Години, хвилини і секунди для кожного з моментів часу. Відомо, що другий момент часу наст...

Помогите решить задачу с информатики пж!!!))Нужно написать программу. Дано значення двох моментів часу, які належать одній і тій же добі. Години, хвилини і секунди для кожного з моментів часу. Відомо, що другий момент часу наступив не раніше першого. Визначити скільки секунд пройшло між двома моментами часу. Вхідні дані: програма на вхід отримує 6 цілих чисел. Перших 3 числа - це години,хвилини і секунди, які задають перший момент часу і інші 3 числа, які задають другий момент часу. Вихідні дані: виведіть число секунд між цими моментами часу. (Начало решения:) var h, m, s, h1, m1, s1, a, a1, b: integer; begin read (h, m, s, h1, m1, s1); a:= h*3600+m*60+s
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var A,B,C,D:integer; Begin Read(A,B,C); D:=A*3600+B*60+C; Read(A,B,C); D:=A*3600+B*60+C-D; WriteLn(D); End.