Помогите решить задачу с розвязанням. Для приготування джему беруть 4 частини вишень, 2 частиастини смородини , 3 частини цукру. Скiльки треба взяти окремо цукру i смородини , якщо маэмо 4 кг. вишень? Яка буде загальна маса сум...

Помогите решить задачу с розвязанням. Для приготування джему беруть 4 частини вишень, 2 частиастини смородини , 3 частини цукру. Скiльки треба взяти окремо цукру i смородини , якщо маэмо 4 кг. вишень? Яка буде загальна маса сумiшi?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай вишень - 4х кг, смородини - 2х кг, а цуку - 3х кг., враховуючи що маємо 4кг вишень, то 4х = 4; х = 1 кг. Тоді смородини 2 кг, а цукру 3кг. Загальна маса суміші: 2+4+3=9 кг
Гость
9 кг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!