Помогите с английским обрадуйте из слов предложения плиз очень надо все неправильно сделала

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. She cleaned and cooked all day. 2. The prince invited the unkind sisters to the palace. 3.One day a Fairy Godmother visited her. 4. She asked with the prince at the palace. 5. The prince married her. 6. They lived happily ever after.