Помогите с английским ответьте на вопросы. 1) Have you ever had fly? 2)What was your temperature? 3)Did you have a bad cough or a headache? 4)How did you feel? 5) What did the doktor tell you to do? 6) How long did it take you ...

Помогите с английским ответьте на вопросы. 1) Have you ever had fly? 2)What was your temperature? 3)Did you have a bad cough or a headache? 4)How did you feel? 5) What did the doktor tell you to do? 6) How long did it take you to get well?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Вы летали когда-нибудь? Yes 2) Какая у вас была температура? 36,6 3) У вас было плохое самочувствие или головные боли? No, I didn`t have a bad cough or headache 4) Как вы себя чувствовали? Fine. 5) Что доктор велел вам сделать? Drink my pills. 6) Как долго они заставляют вас чувствовать себя лучше? I don`t know, on a couple hourse I think.