Помогите с английским пожалуйста)перевести Friendly staff, high international standards of service and unique interior design will make your stay in the Golden Ring hotel pleasant and enjoyable. The hotel has 247 spacious comf...

Помогите с английским пожалуйста)перевести  Friendly staff, high international standards of service and unique interior design will make your stay in the Golden Ring hotel pleasant and enjoyable. The hotel has 247 spacious comfortably furnished apartments including double and single rooms, 80 Suites and 2 luxurious Presidential Suites. You will feel at home while staying in the Golden Ring hotel. The hotel offers 24-hour room service and the most sophisticated security system.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гостеприимный персонал, высокие международные стандарты сервиса  и уникальный дизайн интерьера сделают ваше прибывание в отеле ,,Золотое кольцо''и приятным занятием. В отеле 247 просторных комфортабельных апартаментов, включая двухместные и одноместные номера,80 сьютов и 2 роскошных президентских люкса. Вы будете чувствовать себя как дома во время прибывания в отеле ,,Золотое кольцо.'' Отель предлагает 24-часовое обслуживание номеров и самой сложной системой безопасности.