Помогите с английским языком! 1. Вставьте слова в правильной форме 1) They (want, we) to look for a Saturday job. 2) My brother (make, I) work hard

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. They want ourself to look for a saturday job. 2. My brother make myself work hard.
Гость
1) They want us to look for a Saturday job. 2) My brother makes me work hard.