Помогите с английским языком пожалуйста надо вместо точек вставить слова подходящие по смыслу SERGEI:Hi!Nice to meet you! OLGA:Hi!Nice to meet you,too.Why do you look so sad?What's wrong(в чем дело?) Sergei-...................
Помогите с английским языком пожалуйста надо вместо точек вставить слова подходящие по смыслу SERGEI:Hi!Nice to meet you! OLGA:Hi!Nice to meet you,too.Why do you look so sad?What's wrong(в чем дело?) Sergei-................................... OLGA:Oh ,I'm glad to be at school because... SERGEY:Me too(и я тоже).But I must ................ today,
Ответ(ы) на вопрос:
SERGEI:Hi!Nice to meet you! OLGA:Hi!Nice to meet you,too.Why do you look so sad?What's wrong(в чем дело?) Sergei-.School !!! OLGA:Oh ,I'm glad to be at school because... SERGEY:Me too(и я тоже).But I must do a lot of homework today,