Помогите с английским. Завтра сдавать, а в английском я полный ноль. Нулёвый ноль

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пишу только те, что нужно исправить I was born I have been living или I have lived My husband's name is Pedro We don't have any children We'd like to have We are looking for an apartment Pedro is an engineer  Work very hard We don't have to do Much free time I don'y have enough time I want to be I often make mistakes to take