Помогите с переводом ( на казахский) 1 зимой очень холодно 2 новогоднюю ёлку наряжают очень красиво каждый год 3 Дед Мороз дарит подарки послушным детям 4 в нашей школе мы хорошо отметили Новый год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 қыс өте суық2 шырша жыл сайын өте әдемі киюге3 Санта Клаус тілалғыш балаларға сыйлықтар сыйладыБіз жақсы Жаңа жылды тойлап бар, біздің мектепте 4
Гость
1)қыста ауа райы суық 2) шыршаға жыл сайын әдемі ойыншықтарды ілейміз 3) аяз ата жақсы балаларға сыйлық сыйлайды 4)мектепте біз жаңа жыл мерекесін жақсы өткіздік