Помогите с переводом на казахский Если бы я был художником я бы нарисовал много разных картин. Я бы нарисовал ночь и воющего волка, который сидит на скале на задних лапах. Скала высокая, и с неё можно увидеть лес и небольшую ре...

Помогите с переводом на казахский Если бы я был художником я бы нарисовал много разных картин. Я бы нарисовал ночь и воющего волка, который сидит на скале на задних лапах. Скала высокая, и с неё можно увидеть лес и небольшую речку. На небе сияет очень яркая луна и миллиарды маленьких звёзд, поэтому всё можно разглядеть. Открыт 1 минуту назад
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен суретші болса, Мен әр түрлі суреттер көп жасалады еді. Мен түнде және оның артқы аяғы тасқа сидит гуілді қасқыр, аударғым келеді. Жоғары Rock, және сіз орман және шағын өзен көруге болады онымен. аспан сіз көре аласыз, сондықтан барлық, кішкентай жұлдыздарының өте жарқын айды және миллиардтаған жарық.
Гость
б Помогите с переводом на казахский Егер мен суретші болсам едім қырғызстан көп түрлі суреттер. Менің қырғызстан түн және воющего қасқыр, ол сидит на скале на задних лапах. Скала жоғары, және одан көруге болады орман және шағын өзені. Аспанда жанып өте жарық ай және миллиардтаған кішкентай жұлдыздар, сондықтан барлық сынып оқушысы илья немеренконы құттықтаймыз.