Помогите с переводом текста, заранее спасибо. Lewis look,I'm not asking for your forgiveness.I know you're angry, and you have every right to be.I just.I want you to know how sorry i am. Look man,I'm pretty sure we're both in d...

Помогите с переводом текста, заранее спасибо. Lewis look,I'm not asking for your forgiveness.I know you're angry, and you have every right to be.I just.I want you to know how sorry i am. Look man,I'm pretty sure we're both in desperate need of a hug here. And you re put me fhrough a metric shit-ton of bull, so youd better not leave me hanging. Bear hug it is then.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Lewis смотрит,я не прошу тебя прощать меня.я знаю стоить зол, и ты имеешь на это права.Я просто .Я хочу чтобы ты знал как мне жаль .слушай я уверен мы оба в отчаянии нуждаемся в объятии .