Помогите с произношением! как по русски правильно прочитать. эт зе циркус -ин зе таун... At the circus In the town, There's a very funny clown! The clown can run, And the clown can jump, Run and jump all day, Hey! At the...

Помогите с произношением! как по русски правильно прочитать. эт зе циркус -ин зе таун... At the circus In the town, There's a very funny clown! The clown can run, And the clown can jump, Run and jump all day, Hey! At the circus In the town, There's a very funny chimp! The chimp can climb, And the chimp can swing, Climb and swing all day, Hey!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лагчовощсоашллкощч шатщсос
Гость
Эт тзе сюркес ин тзе таун. Тзерс э вери  фанни клаун! Тзе клаун кэн ран, Энд тзе клаун кэн джамп, Ран энд джамп олл дэй, Хэй! Эт тзе сюркес ин тзе таун. Тзерс э вери  фанни шимп! Тзе шимп кэн климб, Энд тзе шимп кэн свуинг, Климб энд свуинг олл дэй, Хей.