Помогите с тестами зарание спасибо: 1. Укажіть речення, в якому вжито прислівник. а) Чому ти не вивчив урок? б) Чомусь стало сумно. в)Абикого я не буду запрошувати. 2. Укажіть правильне твердження. а) Прислівник-це незмінна час...

Помогите с тестами зарание спасибо: 1. Укажіть речення, в якому вжито прислівник. а) Чому ти не вивчив урок? б) Чомусь стало сумно. в)Абикого я не буду запрошувати. 2. Укажіть правильне твердження. а) Прислівник-це незмінна частина мови б) Усі прислівники мають ступені порівняння. в) У реченні прислівник буває тільки обставиною. 3. Укажіть рядок прислікників, кожен з яких означає спосіб дії: а) прямувати туди, весело дзюркоче, пахне духмяно. б) живе далеченько, подивився спідлоба, зустрічались щовечора. в) глянув скоса, відповів тихо, перев'янали навхрест. 4. Укажіть рядок прислікників, що означають причину дії: а) сказав мимохідь, плівся позаду, повернувся незграбно. б) вдарив згарячу, віддав здуру, налетів зосліпу. в) зробив невдало, лежав насподі, крокує бадьоро. 5. Укажіть рядок прислікників, кожен з яких означає ознаку предмета: а) торгівля вроздріб, кава по-турецьки, читання вголос. б) борщ по-полтавськи, розмова наодинці, глухо шумів. в) прогулянка верхи, сказав навздогін, приїду коли-небудь. 6. Укажіть рядок прислікників, що означають ознаку іншої ознаки: а) ріс поблизу, йти довго, робить майстерго. б) дихалось легко, сказав неспроста, цвіте подекуди. в) досить популярний, надзвичайно корисний, частково досліджений. 7. Укажіть речення, в якому прислівник у формі вищого ступеня порівняння. а) Діти, співайте голосніше. б) Це дерево вище зп інші. в) Моє помешкання затишніше. 8. Укажіть речення, в якому прислівник виступає обставиною. а) У садку було прохолодно. б) Він зробив це ненавмисне. в) У будинку неподалік світилося. 9. Укажіть рядок прислікників, кожен з яких утворений від прикметника: а) внічию,дорого, додому. б) замолоду, зрідка, потихеньку. в) услід, бадьоро, вдруге. 10. Укажіть прислівник, утворений суфіксально-префіксальним способом: а) нечасто. б) по-сусідськи. в) повільно. 11. Укажіть прислівник, утворений шляхом злиття основ слів: а) мимоволі. б) донині. в) позавчора. 12. Укажіть прислівник, морфологічний розбір якого виконано правильно. а) Він знову розділив свою громаду надвоє. Надвоє-присл., міра і ступінь дії, обставина. б) Вся та маса монголів кинулася врозтіч. Вростіч-присл., час дії, обставина. в)Страшні зойки та крики чулись все тихіше. Тихіше-присл., способ дії, проста ф. вищого ст. порівняння, суф. -іи, обставина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)б 2)в 3)б 4)б 5)а 6)в 7)а 8)б 9)а 10)б 11)в 12)в