ПОМОГИТЕ С ТЕСТАМИ.ОЧЕНЬ НАДО 1.Яку частину трудових ресурсів вважають єкономічно-активним населенням: а) яка реально працює у галузях промисловості б) яка реально задіяна у виробництві в) все трудові ресурси 2.Яка з мовних р...

ПОМОГИТЕ С ТЕСТАМИ.ОЧЕНЬ НАДО 1.Яку частину трудових ресурсів вважають єкономічно-активним населенням: а) яка реально працює у галузях промисловості б) яка реально задіяна у виробництві в) все трудові ресурси 2.Яка з мовних родин є найбільша у світі : а) китайсько-тибецька б) індо-європейська в) уральська г) алтайська
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
первый вопрос ответ б второй вопрос ответ или б или а