Помогите сделать 5 задание 3 предложения то что ты бы хотел получить и 3 предложения то что ты бы хотел подарить

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I would like to get playstation 4 pro.and yet I wanted many books in English language.and yet and wanted glasses of virtual reality.I want to present kitchen devices to the mother.And I want a cadet to present a machine on radiocontrol.And I want the gift of феррари a dad.