Помогите сделать это задание - Образец: Olga has got a flower. It’s her flower. Misha has got a brother. We h

Помогите сделать это задание - Образец: Olga has got a flower. It’s her flower. Misha has got a brother. We have got a car. My grandma has got a bag. His grandpa has got a bike.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Misha has got a brother. He is his brother. We have got a car. It's our car. My grandma has got a bag. It's her bag. His grandpa has got a bike. It's his bike.