Помогите сделать казахский 5-тапсырмаЖелательно представлять что-то связанное с этими городамиАстана,Алматы,Ақтөбе,Қарағанды

Помогите сделать казахский 5-тапсырма Желательно представлять что-то связанное с этими городами Астана,Алматы,Ақтөбе,Қарағанды
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің Астанаға барғым келеді.Біз қаланы араладық. Олар қаланы автобуспен аралады.Ол Байтеректі көріп риза болды.Олар биыл жазда өте жақсы қыдырды.Бұрын көрмеген ғимараттарды көрдім.одан соң Алматыға жүрдік.
Гость
МеніңАстанаға барғым келеді Біз Астананы аралдык Олар қаланы машинамен аралады Ол Астананы көріп риза болды Олар биыл жазда жаман қыдырды Бұрын көрмеген Бәйтерек көрдім Одан соң Алматыға жол жүрдік Это связона только с Астанной и Алматымен бірге больше не смогла прости