ПОМОГИТЕ СДЕЛАТЬ НОМЕР 5 СИЖУ УЖЕ ДВА ЧАСА ПОДРУГА ПОСОВЕТОВАЛА СПРОСИТЬ У ВАС ПОМОГИТЕ!!!!!!!! ЗА РАНЕЕ СПАСИБО)
1 кто являются ваши одноклассники
Who are your classmates?
Where is from Gaelic?
What is your teacher's names?
When are your classes English?
How is your family?