Помогите сделать предложенияComplete the sentences. Fill in the verbs in the necessary forms.Example: - Which of you _______ English very well?- Peter does.Whish of you knows (speaks) English very well?

Помогите сделать предложения Complete the sentences. Fill in the verbs in the necessary forms. Example: - Which of you _______ English very well? - Peter does. Whish of you knows (speaks) English very well?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 has baked; 2 planted; 3 will fly; 4 got; 5 is