Помогите сделать вправу 305, буду очень благодарна. Желательно на украинском.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку, ліс в житті людини відіграє важливу роль. По-перше, він дає нам природні блага за допомогою яких ми можемо задовольнити свої потреби. Наприклад, деревина. Можу з уперненістю сказати, що в кожному домі є хоча б одна річ, виготовлена з дерева. Це може бути як меблі так і предмети щоденного використання (посуд та ін.). По-друге, девера фотосинтезують повітря, яким ми дихаємо. По-третє, ми часто йдемо на відпочинок саме до лісу, на пікнік. Тому ліс відіграє важливу роль  у нашму житті. Іноді ми цього не помічаємо