ПОМОГИТЕ SOS! Срочно надо завтра в 9 утра здавать плизз!!!  № 1 Answer the questions  1 Do you like to go to school? 2 Do you always get to school on time?3 Do you sometimes leave your school things at home?4 who helps you to p...

ПОМОГИТЕ SOS! Срочно надо завтра в 9 утра здавать плизз!!!  № 1 Answer the questions  1 Do you like to go to school? 2 Do you always get to school on time? 3 Do you sometimes leave your school things at home? 4 who helps you to pake your school bag? варианты ответов a) I pack the bag  myself. b)Nobody. c)My mam. d)My granny. e)My adler sister (brother).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4.a остальные не совпадают с вариантами